UUZAKDOĞU BİTKİSEL VİAGRASI DOĞAL VİAGRA TİBET KAPLANI TİBET VİAGRASI ENERJİ GÜÇ ZİNDELİK CİNSEL GÜÇ EREKSİYON DOĞAL NATUREL GECİKTİRİCİL


ORJİNAL
4'lü KUTU TİBET KAPLANI


 

1 ADET : 25,00 TL

MAKSİMUM GÜÇ - MAKSİMUM ENERJİ

1 KUTU = 4 TOP /  8 KULLANIMLIK

*** KAMPANYA ***

4 KUTU + 1 KUTU + KARGO = 100,00 TL

SİPARİŞ VER

KULLANILIŞI : Dörtlü Tibet Kaplanı katı bir macun şeklindedir. Bir adet macun bünyenin durumuna göre yarısı veya tamamı alınabilir. Cinsel birleşme anından bir saat önce Bitkisel macunun yarısı ya da tamamı ağızda sakız gibi çiğnenerek suyla alınır. Tibet Kaplanı tamamıyle doğal olduğu için ve anında kana karışıp etkisini göstereceğinden dolayı kullanım esnasında tam etkiyi görebilmek için ; Mide çok tok olmamalı, yarı tok veya aç olmalıdır. Tuzlu suyla alınması tercih edilmektedir. Cinsel birleşme aralarında da rahatlıkla alınabilir.Spor faaliyetlerinden önce ise bir adet macun ağızda çiğnenerek yutulur.


ORJİNAL SİBİRYA ERKEK REN GEYİK
BOYNUZU KATKILI TİBET KAPLANI


 

1 ADET : 25,00 TL

MAKSİMUM GÜÇ - MAKSİMUM ENERJİ

1 KUTU = 3 TOP /  6  KULLANIMLIK

*** KAMPANYA ***

4 KUTU + 1 KUTU + KARGO = 100,00 TL

SİPARİŞ VER

KULLANILIŞI : Ren Geyik Boynuz katkılı Tibet Kaplanı katı üç adet macun şeklindedir. Bir adet macun Cinsel birleşme anından yarım saat önce ağızda sakız gibi çiğnenerek suyla alınır. Güçlü olduğundan bünyeye göre bir adet topun yarısıda alınabilir. Tibet Kaplanı tamamıyle doğal olduğu için ve anında kana karışıp etkisini göstereceğinden kullanım esnasında tam etkiyi görebilmek için ; Mide çok tok olmamalı, yarı tok veya aç olmalıdır. Cinsel birleşme aralarında da rahatlıkla alınabilir.

ORJİNAL CORDYCEPS 
KATKILI MAX MAN


 
1 ADET : 35,00 TL

MAKSİMUM GÜÇ - MAKSİMUM ENERJİ

1 KUTU = 6 TABLET /  6  KULLANIMLIK

*** KAMPANYA ***

3 KUTU + KARGO = 100,00 TL

SİPARİŞ VER

MAX MAN erkeklik gücüne fayda veren bitkisel desteklerin en kaliteli olanlarının, ekstrelerinin son teknoloji ile hazırlandığı bitkisel bir afrodizyaktır.Penise normal giden kan akışının %30 daha fazla güçlü ve ekstra olmasını sağlar. Bu şekilde penis daha iri görünümlü ve hacimli olacaktır. Penise giden kan akışını hızlandırarak cinsel sayıyı arttırır. Sperm artışı sağlar. İçindeki bitkisel destekler sayesinde heyecanı yatıştırır. Tamamıyle bitkisel desteklerden oluşmuştur. Kimyasal katkı kesinlikle içermez. Kesinlikle bünye üzerinde hiçbir yan etkisi yoktur. Ürün kesinlikle tansiyon hastalarına zarar vermez. Baş ağrısı yapmaz. İçeriğinde 30 çeşite yakın bitkisel destek yanında, Uzakdoğu'nun başlıca erkek sağlığına fayda veren Kore Kırmızı Ginseng, Wolfberry, Cordy Sinensis, Safran gibi pahalı bitkiler bulunur. Böylelikle prostat iltihabına, küçük ve güçsüz penislere, sperm azlığına, heyecan ve stres durumlara, hafıza zayıflığına, kısırlığa fayda vermektedir. Kullanıllışı ise ihtiyaçtan 40 dakika önce bir tablet ve bir macun beraber bol suyla alınmak suretiyle kullanılır. Midenin çok tok olmaması aç veya yarı tok olması etkisini arttıracaktır. Düzenli 90 gün kullanım halinde penise giden kılcal damarları güçlendirdiğinden, peniste kalınlaşma ve büyüme yapacaktır. Uzakdoğu afrodizyakları arasında erkek sağlığı bakımından çok başarılı sonuçları olduğundan çocuk sahibi olmak isteyenlerde de sperma artışı yaparak kısırlığı önlediği görülmüştür.

ORJİNAL 10'lu KUTU REN GEYİK KATKILI TİBET KAPLANI 
1 ADET : 35,00 TL

MAKSİMUM GÜÇ - MAKSİMUM ENERJİ

1 KUTU = 10 KAPSÜL /  10  KULLANIMLIK

*** KAMPANYA ***

3 KUTU + KARGO = 100,00 TL

SİPARİŞ VER

KULLANILIŞI : Onlu Tibet Kaplanı toz hale getirilmiş kapsül şeklindedir. Bir adet kapsül cinsel birleşme anından bir saat önce bol suyla alınır. Tibet Kaplanı tamamıyle doğal olduğu için ve anında kana karışıp etkisini göstereceğinden dolayı kullanım esnasında tam etkiyi görebilmek için ; Mide çok tok olmamalı, yarı tok veya aç olmalıdır. Cinsel birleşme aralarında da rahatlıkla alınabilir.

ORJİNAL KIRMIZI KUTU TİBET KAPLANI


 
1 ADET : 10,00 TL

MAKSİMUM GÜÇ - MAKSİMUM ENERJİ

1 KUTU = 1 TOP / 2 KULLANIMLIK

*** KAMPANYA ***

10 KUTU +1 KUTU +  KARGO = 100,00 TL

SİPARİŞ VER

KULLANILIŞI : Kırmızı Tibet Kaplanı katı bir macun şeklindedir. Bir adet macun bünyenin durumuna göre yarısı veya tamamı alınabilir. Cinsel birleşme anından bir saat önce Bitkisel macunun yarısı ya da tamamı ağızda sakız gibi çiğnenerek suyla alınır. Tibet Kaplanı tamamıyle doğal olduğu için ve anında kana karışıp etkisini göstereceğinden dolayı kullanım esnasında tam etkiyi görebilmek için ; Mide çok tok olmamalı, yarı tok veya aç olmalıdır. Tuzlu suyla alınması tercih edilmektedir. Cinsel birleşme aralarında da rahatlıkla alınabilir.